Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ВІА «Лейся, песня»

5 грудня 2019, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:30

Про подію

Унікальний проект золотої колекції ВІА «Лейся, Песня!» створений відомим музикантом і продюсером Геннадієм Федосовим в 2012 році спільно з останнім керівником ВІА Леонідом Смілянським. Довгий час йшов ретельний відбір музикантів і співаків, серед колишніх учасників ансамблю. Процес затягнувся на довгих три роки. Труднощі полягали в тому, що вибирати слід з музикантів, які проживають на території України, тому що нова повна назва проекту - «Золота колекція кращих пісень ВИА «Лейся, Песня!» - зроблено в Україні». У травні 2015 року сформувався колектив, який явно представляє культуру ВІА, який має високі професійні навички і великий досвід роботи. Завдання музикантів полягало в тому, щоб зберегти культуру ВІА в кращих традиціях. Перші ж виступи показали, що проект повністю виправдав всі очікування. Голоси всіх учасників проекту (на сцені 5 співаючих артистів) створюють неповторний колорит звуків у великому діапазоні, несуть потужну позитивну енергетику, глядачі і учасники ансамблю стають єдиним цілим.
 
В програмі гала-концерту безліч творів, які протягом багатьох років з успіхом звучать на концертних майданчиках України і зарубіжжя. В даний проект по праву входять кращі пісні естради XX століття, такі як: «Прощай», «Обручальное кольцо», «Клён», «Где же ты была», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал», «Песенка про сапожника», «Верба», «Мій рідний край», «Червона рута» та багато-багато других. Неповторні голоси учасників ансамблю впізнаються вже не одним поколінням любителів гарної пісні. Концерти проходять незмінно при повних залах на високому емоційному підйомі. Зал дружно підспівує ансамблю, найчастіше концерт триває набагато довше запланованого часу. Проект цікавий не тільки зрілій аудиторії, а й молодому поколінню, зайвий раз підтверджуючи зростаючий інтерес до відродження культури ВІА.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ВІА «Лейся, песня» відбудеться 5 грудня 2019, 19:00, четвер в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.