У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина

5 грудня 2021, 19:00, неділя
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 5 ГРУДНЯ 2021 18:00 НА 5 ГРУДНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Концерт перенесено до КДЦ Дніпропресу на 19:00. Усі квитки дійсні.
 
На численні прохання глядачів, довгоочікуваний концерт ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина!!!
 
У 1984 році в місті Сочі проходив всесоюзний конкурс естрадної пісні. У цьому конкурсі брав участь молодий перспективний співак Дмитро Домін. Після виступу до Дмитра підійшов директор Кемеровської державної філармонії Литвинов В.Д. і зробив йому пропозицію стати солістом ВІА «Лейся Песня», в складі якого Дмитро Домін пропрацював до 1990 року.
 
Через 25 років в травні 2015 року з ініціативи соліста легендарного ВІА «Лейся песня» Дмитра Домина, був сформований новий склад ансамблю, до якого увійшли досвідчені музиканти, що пройшли школу популярного колективу. Перед музикантами ВІА «Лейся песня» Дмитра Домина була поставлена задача відтворити атмосферу Вокально-інструментального Ансамблю, відродити культуру ВІА і підняти її на належний рівень! Було прийнято рішення зберегти оригінальні аранжування всіх пісень в первісному вигляді і тим самим передати глядачам точний задум авторів цих пісень.
 
Більшість пісень, виконуваних ВІА «Лейся Песня», були написані видатними композиторами ХХ ст. - ХХI ст. : В. Добриніним, Д.Тухманова, Ю. Антоновим, В. Шаїнського, Е.Мартиновим. Абсолютно всі пісні представлені в концертній програмі ВІА «Лейся, песня» ( ««Родная земля», «Прощай», «Обручальное кольцо», «Песенка про сапожника», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал», «Клён») глядачі пам'ятають напам'ять і співають разом з артистами під час концертів.
 
У неповторній, теплій атмосфері абсолютного єднання артистів і глядачів, проходять всі виступи ВІА «Лейся Песня» Дмитра Домина.
 
Склад ВІА «Лейся Песня» Дмитра Домина:
 
Д.Домін - художній керівник, вокал;
В.Стахнік - вокал, клавішні інструменти;
Петренко - вокал, перкашн;
О.Петренко - ударні інструменти, вокал, перкашн;
Ю.Погорелий - лідер гітара, вокал;
А.Бевзенко - бас гітара, гітара, вокал;
А.Міколаенко - вокал, гітара

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина відбудеться 5 грудня 2021, 19:00, неділя в КДЦ на Єрмолової. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+