Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Виставка Ігоря Зайцева

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Виставка працює з 10 лютого по 31 березня з середи по п'ятницю з 11:00 до 19:00.
 
Запрошуємо до Музею українського живопису ( площа Троїцька 5-А, 3 поверх) на нову виставку українського художника Ігоря Зайцева "The dialogue".
 
Народився Ігор Зайцев у 1964 році у с.Березове,Донецької обл. Зараз мешкає та працює у Дніпрі.
 
Митець є членом НСХУ, лауреатом Міжнародної виставки "Подих весни" у рамках проекту "ART WEEK UKRAINE" 2013, м.Київ,у жанрі "Пейзаж", робота "Кизилова стежка".
 
Ігор Зайцев - ученик Народного художника Укрїни Магро П.І.
Закінчив у 2012 "Sumer art scool" у Санкт-Петербурзі , РАМ ,"Інститут живопису,скульптури та архітектури ім.І.Ю.Репіна".
Керівник Студії образотворчого мистецтва "Палітра" Університету митної справи та фінансів" 2008-2018 р.
Роботи Ігоря Зайцева знаходяться у приватних колекціях: Нідерландів, Польщі, США, Швейцарії, Франції, Німеччині, Лівану, інших країн.
 
Художник працює у техніці олійного живопису ,графіки.
Жанри, які обирає Ігор Зайцев: пейзаж,натюрморт,портрет,композиція.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Виставка Ігоря Зайцева відбудеться 17 березня 2021, 11:00, середа в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма