Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ЗУСТРІЧ З ПАРФУМЕРОМ

7 березня 2020, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Знакова подія для культурного життя міста!
 
Творча зустріч із Головою Гільдії Парфумерів України, збирачем колекції Музею Української парфумерії повоєнного періоду, куратором творчого об»єднання OLFACTORIUM - Владом Зваричем, наново відкриє для вас світ парфумерії.
 
Відомий колекціонер, критик, ініціатор мистецьких проектів, парфуміст і засновник бренду ARBORETUM познайомить нас із минулим і сьогоденням української парфумерії, а також окреслить напрямки розвитку нішевої парфумерії в Україні в контексті світових тенденцій.
 
- Бесіда із гостем
- Знайомство з експонатами колекції Музею Української парфумерії повоєнного періоду
- Презентація Інноваційних парфумерних інгредієнтів, що використовуються парфумерами при створенні ароматів
- Приємні сюрпризи

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ЗУСТРІЧ З ПАРФУМЕРОМ відбудеться 7 березня 2020, 16:00, субота в Gogol Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+