Інформація щодо обмеження масових заходів!

ЗУСТРІЧ З ПАРФУМЕРОМ

7 березня 2020, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
Бронь На касу
24
години
12+

Про подію

Знакова подія для культурного життя міста!
 
Творча зустріч із Головою Гільдії Парфумерів України, збирачем колекції Музею Української парфумерії повоєнного періоду, куратором творчого об»єднання OLFACTORIUM - Владом Зваричем, наново відкриє для вас світ парфумерії.
 
Відомий колекціонер, критик, ініціатор мистецьких проектів, парфуміст і засновник бренду ARBORETUM познайомить нас із минулим і сьогоденням української парфумерії, а також окреслить напрямки розвитку нішевої парфумерії в Україні в контексті світових тенденцій.
 
- Бесіда із гостем
- Знайомство з експонатами колекції Музею Української парфумерії повоєнного періоду
- Презентація Інноваційних парфумерних інгредієнтів, що використовуються парфумерами при створенні ароматів
- Приємні сюрпризи

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ЗУСТРІЧ З ПАРФУМЕРОМ відбудеться 7 березня 2020, 16:00, субота в Gogol Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+