ЗУСТРІЧ З ПАРФУМЕРОМ

7 грудня 2019, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
Бронь На касу
24
години
12+

Про подію

Запрошую на творчу зустріч з першою жінкою в сучасній парфумерії України, представницею Гільдії парфумерів України – Анною Шевчук.
  • ми почуємо історію успіху від першої особи
  • навчимось розрізняти парфумерні ноти
  • познайомимось з ексклюзивними ароматами, що в різні роки були створені обмеженими партіями для соціокультурних проектів і творчих коллаборацій, ароматами бренду Karen Doué, а також парфумами, створеними для інших брендів
  • дізнаємось тонкощі промислового використання парфумерних композицій у доглядовій і декоративній косметиці, милі, банних лініях
Кожен з присутніх зможе задати питання і отримати кваліфіковану відповідь, засновану винятковому на рівні компетенції, особистому досвіді і багаторічній практиці.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ЗУСТРІЧ З ПАРФУМЕРОМ відбудеться 7 грудня 2019, 16:00, субота в Gogol Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

icon
Тобі буде цікаво!
icon

Підписуйся на акції та анонси крутих подій, щоб нічого не пропустити!

Питання? Відповідь!
+