«Антігона»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

В рамках Французької весни запрощуємо на виставу «Антігона».

Після успішного спектаклю Лукреція Боржіа за п’єсою Віктора Гюго, молода, але вже дуже досвідчена Люсі Береловіч зацікавилася визначною жіночою театральною постаттю: Антігони.

Після приїзду до Києва у квітні 2014 року та визначальною зустріччю з Dakh Daughters, ідея постановки Антігони стає очевидною для Люсі Береловіч.

Для того щоб працювати з «найчеснішим створінням, яке колись жило на землі» (Геґель), для цієї постановки Люсі Береловіч обрала тексти з класичної літератури, а саме Антігону Софокла (441 р. до н.е.) та текст Бертольда Брехта (1948).

Після майже місяця репетицій в одному з залів кіностудії ім. Довженко, десять українських акторів, серед яких відомі Dakh Daughters, і на додачу один французький актор, Тібо Лакруа, представлять надзвичайну історію Антігони під творчим керівництвом Люсі Береловіч.

Цей красивий й водночас потужний спектакль являє собою алегорію з ситуацією в Україні.

Люсі Береловіч французька постановниця, яка, спільно з Тібо Лакруа та групою акторів і музикантів, створила театральну трупу «Les 3 sentiers», в їх спектаклях змішуються музика і театр.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Антігона» відбудеться 9 квітня 2017, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

icon
Тобі буде цікаво!
icon

Підписуйся на акції та анонси крутих подій, щоб нічого не пропустити!

Питання? Відповідь!
+