Інформація щодо обмеження масових заходів!

Жизель (балет)

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Старовинний французький балет «Жизель» було вперше поставлено в 1841 р на сцені Паризької опери, і по сьогоднішній день вважається вершиною романтичної хореографії. Своїм народженням балет зобов'язаний поетові Теофіль Готьє, Який поетично переказав древнє німецьке сказання про дівчат -віллісах, померлих до весілля. Віліси Не тільки прекрасні, але і підступні, заманюючи юнаків, вони затанцьовують їх до смерті. Композитор Адольф Адан за тиждень написав до нього музику. Вже на прем'єрі новонароджений балет був визнаний великим. Таким він залишається і сьогодні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Жизель (балет) відбудеться 16 лютого 2020, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+