У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Жизель (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

А. Адан
 
Фантастичний балет на 2 дії.
 
Старовинний французький балет Жизель вперше було поставлено 1841 р. на сцені Паризької опери – сьогодні він вважається вершиною романтичної хореографії. Своїм народженням балет завдячує поетові Теофілю Готьє, який поетично переказав давню німецьку оповідь про дівчат-вілліс, що померли до весілля. Композитор Адольф Адан за тиждень написав музику до вистави. Вже на прем'єрі новонародженого балету було визнано великим. Таким залишається і сьогодні.
Прем'єра відбулася 12 травня 1989р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Жизель (балет) відбудеться 13 серпня 2022, 17:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+