В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Камерний дует

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

В програмі: К. Дебюссі соната для скрипки і фортепіано g moll
Ф. Пуленк соната для скрипки і фортепіано 
Е. Шоссон Поема ор.25
Ц Франк Соната для скрипки і фортепіано A Dur
 
Яворський Денис Юрійович (1988) лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, таких як: конкурс ім. Ф. Шопена (Київ, 1 премія), конкурс ім. Г. Нейгауза (м.Кіровоград, 3 премія), конкурс-фестиваль ім. Ф.Шопена (Польща, м. Пшедбуж, лауреат), конкурс-фестиваль ім. Ф.Шопена (м.Дніпропетровськ, лауреат). Закінчив школу мистецтв по класу фортепіано у Поліщук Т.Ю. в м. Волочиську, Хмельницької області. Продовжив навчання в Київській музичній школі-інтернаті ім. М.Лисенка (клас Найдич Н.М.) і НМАУ ім. П.І. Чайковського (клас проф. Архімовіча Б.А. і проф. Толпиго Н.К). Брав участь в майстер - класах В.Руденко (Росія), Е.Стефанський (Польща), Б.Блоха (Німеччина). Запрошений був у якості концертмейстера на скрипкові і вокальні конкурси, в числі яких міжнародний конкурс ім. Б.Дворіонаса (м Вільнюс), міжнародний конкурс ім. М.Лисенка (м.Київ), міжнародний конкурс вокалістів пам'яті Б.Гмирі (м.Київ), міжнародний конкурс скрипалів О.Криси (м.Львів). Основу репертуару піаніста складають твори Баха, Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шумана, Ліста, Шопена, Прокоф'єва. Найбільш примітними є виконання етюдів Ф.Шопена, трансцендентних етюдів Ф.Ліста, двох концертів Ф.Ліста для фортепіано з оркестром, Симфонічних етюдів Р.Шумана, 5 віолончельних сонат Л.ван Бетховена, шести «мангеймських» сонат В.А.Моцарта, трьох скрипкових сонат Й.Брамса, двох скрипкових сонат С.Прокоф'єва. Грає в концертних залах України, Польщі, Чехії, Німеччини, Франції, Китаю. На даний момент працює на посаді концертмейстера в НМАУ ім. П.І.Чайковського. Є кандидатом мистецтвознавства і членом Листовского суспільства м.Хмельницького.
 
Юлія Ван народилася в 1996 р в м. Маріуполі, Україна. Перші уроки на скрипці отримала в шість років. У 2007р. поступила в Київську Середню Спеціалізовану Музичну Школу ім. Лисенка в клас Людмили Овчаренко. З 15 років вчиться в Музичній Консерваторії в Ганновері, Німеччина, в класі професора Krzysztof Wegrzyn (Кшиштоф Вегжін). Лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Україні, Росії, Болгарії, в Молдові, як конкурс Тібор Варги в Сіоні, Швейцарії. Також брала майстер-класи у видатної скрипальки Іди Гендель, а також у маестро Джона Стрітс, Кліва Брауна і Аарона Розанду. Під час навчання Юлія Ван часто виступала на концертах в різних містах України, Німеччини, Іспанії, Італії, Росії, Польщі, Франції, Голландії та Китаю, в тому числі з Симфонічним Оркестром Ганновера, Німеччини, з Камерним Оркестром Граубюнден, Швейцарія, з Київським Національним оркестром Філармонії під керівництвом диригента Романа Кофмана і Миколи Дядюри, і з Камерним оркестром Лозанни під керівництвом маестро Гільберта Варги. Юлія стала стипендіатом фонду Ієгуді Менухіна "Live Music Now" в 2014 р. З 2016р. грає на скрипці італійського майстра Андреа Постачіні від фонду Deutsch Stiftung Musikleben.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Камерний дует состоится 1 марта 2017, 19:00, среда в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Хотите посетить это событие?

Намекните об этом близкому человеку
Заполняйте поля и жмите "отправить"
Вопрос? Ответ!
+